26 april 2017

Nationale Fiets naar je Werk Dag

Op 18 mei 2017 fietst heel Nederland naar het werk tijdens de Nationale Fiets naar je Werk Dag. Tijdens de 11e editie stimuleert Nationale Fiets Projecten zoveel mogelijk mensen om op de fiets naar het werk te gaan. Om te ervaren hoe het is om fit en energiek op het werk te verschijnen. Aangemoedigd en geënthousiasmeerd door collega’s, die ook op 18 mei a.s. op de fiets naar het werk gaan.

Deelnemers stappen op 18 mei niet voor niets op de fiets! Onder alle geregistreerde deelnemers wordt er een fiets t.w.v. € 749,- verloot.

En met je deelname steun je ook nog eens ….. de Hartstichting.
Deelnemers aan de Nationale Fiets naar je Werk Dag hoeven zelf niet te doneren aan de Hartstichting. Nationale Fiets Projecten zorgt voor deze donatie. Hoe meer deelnemers aan de Nationale Fiets naar je Werk Dag meedoen, hoe hoger het te doneren bedrag.

Meer informatie >>

Meer nieuws

15 september 2025

A28 richting Zwolle tussen Utrecht en Amersfoort afgesloten...

Aard van de werkzaamheden In de nachten van vrijdag 26 september en maandag 29 september zijn er...

10 september 2025

vrijdagnacht 19 september – afsluiting A28...

Aard van de werkzaamheden In de nacht van vrijdag 19 september zijn er onderhoudswerkzaamheden op de...

10 september 2025

dinsdagnacht 23 september – afsluitingen knooppunt...

Aard van de werkzaamheden In de nacht van dinsdag 23 september voert Heijmans, in opdracht van...